מי אני?

כשאני מסתכלת אחורה אני זוכרת את עצמי כאדם שלאורך כל הדרך אהב לעזור ולתת מעצמו וכאחת שהייתה אחראית על ארגון והפקת רוב הטיולים ,המסיבות המשפחתיות והבית ספריות . הראש הגדול שאהב לקחת על עצמו את כל המשימות המאתגרות שדרשו יצירתיות הרבה טלפונים נסיעות ובעיקר סבלנות. זו שלא פחדה מכאב הראש ולא הבינה איך למישהו אין סבלנות לכל הבלאגן הזה. בזמן שלרוב האנשים זה היווה נטל גדול בשבילי זה היה בעיקר הנאה גדולה לחבר את כל הקצוות וליצור אירוע מוצלח ומתפקד. לאחר דרך ארוכה ומאתגרת במיוחד שעברתי בחיים שגרמה לי לשכוח לרגע מי אני ומה אני, עברתי מספר אירועים שגרמו לי להיזכר בדברים הקטנים שעושים אותי מאושרת – לשמח אנשים להוביל אנשים להגשמה עצמית להקל ולנצל את הניסיון והידע הרב שצברתי עם השנים. נוסיף לזה את הפדנטיות הקשה שלי ההקשבה והסבלנות שלי ונבין מה הוביל אותי להבין שזה העסק הנכון ביותר בשבילי.

מי אנחנו?

ליבה הפקות הינה חברה המתמחה בהפקת אירועי בוטיק איכותיים המותאמים לבקשת הלקוח ולתקציבם. החברה מתמחה בלקיחת רעיון/חלום/השראה של בעלי השמחה והגשמתם ע"י מיטב הספקים ומיטב היצירתיות וכל זאת בתקציב מותאם מראש למזמין השירות. לנו יש את הניסיון לתת פיתרון לכל רעיון.

מה זה ליבה'?

משמעות ראשונה – לי בעזרת ה' – כאדם מאמין היה חשוב לי ששם החברה יתחבר לאמונה הגדולה שלי ושבי שכל צעד שאנו עושים זקוק לעזרת ה' ונוצר בעזרתו. כמובן שעלינו מוטלת ההשתדלות המקסימלית. הרי אנו כה קטנים בעולם הזה וכל שנבנה לא יצא לפועל אם מחר לא נהיה פה. ולכן הכל מאת ה' וכל לקוח שהצלחתי לשמח זה בזכות שאותו אדם נשלח אלי ושה' שלח לי את האנשים המתאימים לי ושאני המתאימה להם. שבעזרת האל תמיד נעשה ונצליח.
משמעות שניה- ליבה- הלב המרכז . אנו הלב של כל אירוע , אנו המגשימים , המבצעים.
משמעות שלישית- שמי המקוצר לפני נישואיי- ליאור בר-און.

מה הסוד שלנו?

הספקים הכי טובים והכי מומלצים בכל אזור, סטנדטים גבוהים ולא מתפשרים, התאמת התקציבים ככל הניתן לאפשרות הכלכלית של הלקוחות, יצירתיות , ניקיון וסדר והשקעה מירבית בכל אירוע ואירוע.

רוצים ליצור אירוע שאינו מופיע באתר?

אנחנו מסוגלים! לנו יש את הניסיון לתת פיתרון לכל רעיון.